Kapat
Genel 523 0

YouTube Hesabı Nasıl Silinir?

Youtube kanalını, yani Youtube hesabını silmek için Youtube.com’dan Youtube giriş yapın(Yani Google e-mailine) ve ardından Youtube “Youtube Ayarları”na girin ve “Gelişmiş”seçeneğine basıp çıkan sayfada en altta yer alan “Kanalı Sil”butonuna tıklayın ve gerekli onayları verip silmek istediğiniz Youtube hesabını- Youtube kanalını kalıcı olarak silin.

Ya da Youtube hesabına (Yani Google e-mailine) giriş yapın ve şu linke tıklayarak Youtube hesabını tamamen silmeden önceki son sayfaya gidip, gerekli onayları vererek Youtube hesabını- Youtube kanalını silin.

Youtube hesabını- Youtube kanalını kalıcı olarak silme linki:https://www.youtube.com/account_advanced 

Youtube hesabınıza giriş yapıp verdiğim linke tıkladığınızdan sonra karşınıza çıkacak olan sayfa. (1)

Youtube hesabınızı silmeden önce göreceğiniz son sayfa 🙂 Ardından bay bay Youtube! 🙂 🙂

Bazen hakikaten bu bilgiler çok lazım olabiliyor çünkü sosyal medya hesapları çoğu zaman sosyalleşmekten daha çok zarar getirebiliyor, bu tarz durumlarda hiç tereddüt etmeden hesap ya da hesaplarınızı siliniz. Ya da herhangi bir zarar görmekten ziyade sadece öylesine silmek istemişte olabilirsiniz, yani silmek için de silebilirsiniz elbette 🙂 🙂 .

Elimden geldiğince size faydalı bir makale yayınlamaya çalıştım bu yayınımda da. Umarım size faydalı olabilmişimdir.Bu bilgiler size şuan lazım olmasa bile siz ginede bu yayını-bu sayfayı bir yere kaydedin derim. Yarın öbürgün silmek isteyebilirsiniz, silmek istediğinizde de bu yayınladığım makale size hızlıca yol gösterecektir.

Yazan: Cihan Uysal

Cihan Uysal şimdiye kadar 160 yazı yazdı..

Patr10.net kurucusu ve admini.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir