Kapat
Film İzle 463 0

Türk Lokumu İzle HD (Full Tek Parça)

FILM BILGILERI2 AY ÖNCE EKLENDİ

Türk Lokumu 2016 Tek Parça Full izle

Oyuncu kadrosunda vine çeken gençleri sık sık görüyoruz Metin Yıldız, Oya Aydoğan, Mustafa Topaloğlu, Alper Rende yer almaktadır. Anadolu’da bir devlet okulunda okuyan, çekingen, efendi ve derslerinde çok başarılı bir öğrenci olan Niyazi İstanbul’daki bir Amerikan kolejinden burs teklifi alır. Teklifi yapan okul üdürünün hedefi, akademik anlamda çok zayıf olan okulun başarısını biraz olsun artırmaktır. Niyazi, babası Emin Efendi’nin de izniyle İstanbul’a gider. Ancak bu kolej tanıdığı bildiği yerlere hiç benzememektedir. Sürekli parti yapan, eğlenen öğrencilerin arasında Niyazi de bambaşka bir kişiye dönüşmeye başlar.
Türk Lokumu izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Türk Lokumu tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Türk Lokumu filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Türk Lokumu full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.com iyi seyirler.

Yapım: 2016 – Türkiye

IMDB Puanı: 7.7/10

Yönetmen: Deniz Denizciler

Oyuncular: Metin Yıldız, Oya Aydoğan, Mustafa Topaloğlu, Alper Rende

Yazan: Cihan Uysal

Cihan Uysal şimdiye kadar 160 yazı yazdı..

Patr10.net kurucusu ve admini.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir