Kapat
Super Mario Run, Super Mario Run Hileli APK, Super Mario Run Hileli APK İndir, Super Mario Run Hack, Super Mario Run Hilesi, Super Mario Run Can Hilesi
Oyun Haberleri 486 0

Super Mario Run Hileleri

Super Mario Run Hack ve hileleri konusunda bilmeniz gerekenlere kısaca değinmek istiyoruz. Nintendo’nun yeni oyunu Super Mario Run iOS için kullanıma sunuldu ve şu an iPhone ile iPad’lerde oynanabiliyor. Fiyatsız indirilebilen oyunda tüm düzeyleri etkinleştirmek için 9.99 USD karşılığında oyun içi satın alma işlemi gerçekleştirmek koşul.

Super Mario Run asalında hayli kolay bir oyun. Oyuncular Mario’yu büyük oranda tek elle kontrol edebiliyor. Kendisini özel olarak durduran bir blok olmadığı sürece Mario daimi ilerlemeye devam ediyor. Tabii bu tehlikeli dünyada daimi atlayıp zıplaması gerekiyor. Oyuncu Mario’yu düşmanlarından kurtulmak, altınları toplamak için daimi yönlendirmek vaziyetinde. Dilerseniz Super Mario Run Hack ve hilelerikonusunda probleme geçelim.

Super Mario Run Hack ve Hileleri

super-mario-run-hack-ve-hileleri-1

Çeşitli ipuçları ve püf noktaları belirmeye başladı, ancak oyun konusunda Hack ve hileler ile ilgili hemen hemen hiçbir data yok. Bu konuda çeşitli spekülasyonlar mevcut. Evvela oyun -en azından ilk etapta- akıllı telefon pazarının tümüne yönelik olarak sunulmadı. Nintendo Apple ile partner oldu ve hem de oyunun ismini öncelikle iPhone etkinliğinde duymuştuk. Super Mario Run’ın Android’e daha gelmemiş olması Hack ve hilelerin keşfedilememesi mananında Nintendo için ehemmiyetli bir avantaj.

Oyunun mekaniklerinin hayli basit olması da bir hayli oyuncuyu Hack / hile arama konusunda isteksiz bırakıyor. Mario’yu yönetmek için ekrana dokunmak veyahut basılı tutmak yeterli, düşmanları / rakipleri yenmek için kompleks bir mücadele sistemi ya da oyun içi mekanik yok. Oyunda değerli olabilecek ögeler altın ve Rally Ticket’lar, teknik bir açık yakalanmadığı sürece bunları artırmak da olanaksız.

Oyunun multiplayer kanadı Toad Rally de hile ve Hack’ler açısından pek elverişli değil. Multiplayer modunda oyuncular gerçek vakitli izlemiyor, burada tur bazlı mekanik mevzubahis. Burada daha fazla kod toplama ve daha fazla Toad’ı etkilemenin bir metodu yok.

super-mario-run-hack-ve-hileleri-2

Oyuncular kuşkusuz oyun mekaniğinin çevreninden dolaşmayı seviyor, kuşkusuz Super Mario Run oyuncuları da aynı vaziyette. Ancak bir hile veya Hack dolaşıma girdiğinde bunu yapmamanız için ehemmiyetli bir sebep var: Cezalandırma.

Super Mario Run çalışırken daimi internet irtibatına ihtiyaç duyuyor, firma bunun için korsan kullanım ihtimali ve güvenliği gerekçe gösteriyor. Nintendo hesabınızla eşitleme gerçekleştirildiği için bir Hack / hile kullanımında hesabınızın engellenmesi, kaydettiğiniz gelişmeyi kaybetmeniz söz konusu olabilir. The Division, Pokémon GO, Call of Duty ve Halo gibi oyunlarda bu tabloyu önceden gözledik. 9.99 USD ödediğiniz ve muhtemelen çokça vakit ayırdığınız oyunda hile ve Hack’e müracaat ederek elinizdekileri rizikoya etmenize hiç gerek yok.

 

Yazan: Cihan Uysal

Cihan Uysal şimdiye kadar 160 yazı yazdı..

Patr10.net kurucusu ve admini.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir