Kapat
Genel 282 0

Iphone Yükseltme Programı

Apple tarafından geçtiğimiz yıl içerisinde uygulamaya konan iPhone yükseltme programı artık Apple Store’da.

Apple Store’da iPhone Yükseltme ProgramıiPhone için geliştirilen yeni bir satış tekniğinde kullanıcılara iPhone yükseltme programı sunuldu. Bu yeni duruma ilk dönemlerde çekinceli bir şekilde yaklaşım gösterilse de bu konuda büyük bir ilgi duyumlara görülmeye başlandı. Özellikle programın ilk başlarında kullanıcıların zararlı çıkacağı hesaplandığı görülürken, bu konuda durumun hiç de hesaplamalarda olduğu gibi sunulmadığı görüldü.

iPhone 6S Aldılar!

iPhone 6S için iPhone yükseltme programı kapsamında pek çok kullanıcıyı telefon modelini yükseltmeye başarırken, bu konuda Apple’dan bir yenilik daha geldi. Yapılan son açıklamada iPhone yükseltme programı için Apple Store üzerinden de işlem yapılabileceği belirtildi. Bu bakımdan sadece mağazalar aracılığı ile yapılan işlemler artık online uygulamalar aracığıyla da yapılacak.

ABD’de Geçerli

iPhone yükseltme programı için ABD’de bulunan vatandaşların üye olarak işlem yapabilmesi mümkün. Program üzerinden yapılan bu işlemlerde kişiler iPhone 6S ve iPhone 6S Plus alabiliyor. Satın alma sonrasında kişilerin 32 Dolar ödemesi eterli oluyor.

Yeni Model Çıkınca Ne Oluyor?

iPhone yükseltme programı ile telefon alan kullanıcılar her ay 32 Dolar öderken, yeni bir model çıkması halinde eski telefonu vererek yeni telefonu da verebilir. Bu açıdan sistem bir nevi kiralama sistemi olarak da çalışıyor. Ayrıca kullanıcılar çok uygun taksitler ödeyerek her zaman en son iPhone kullanma fırsatı buluyor.

Yazan: Cihan Uysal

Cihan Uysal şimdiye kadar 160 yazı yazdı..

Patr10.net kurucusu ve admini.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir