Kapat
Genel 515 0

GTA V Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

Son yılların en popüler oyunu GTA V‘i Türkçe şekilde oynamak istiyorsanız harika bir haberimiz var. GTA V’e yapacağınız yama sayesinde GTA V’i Türkçe oynayabileceksiniz.

GTATürk tarafından yapılan bu yamanın yapımında toplam 10 kişi titizlik ile çalıştı. Yamanın boyutu 300 MB olmak ile birlikte tüm hikaye Türkçe’ye çevirilmiştir.

Yama’yı İndir

GTA V Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

GTAVTurk Türkçe yamasını indirdikten sonra hem yamayı oyuna entegre edecek hem güncellemeleri kontrol edecek olan GTA V Türkçe Yama adlı aracı kurmanız gerekiyor. Bu araç ile birlikte yamayı tek tuş ile birlikte kurabilir veya kaldırıp oyunu orijinal haline çevirebilirsiniz.

Aracı kurup çalıştırdıktan sonra oyunun yerini belirleyip “YÜKLE” butonuna basarak GTA V’i Türkçeye çevirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

– Oyununuzu son sürüme yükseltemiyorsanız sırasıyla gta5.exe’ye sağ tık > Özellikler > Ayrıntılar tıklayarak oyununuzun hangi sürümde olduğuna bakın.
Daha sonra buraya tıklayarak o sürüme uygun olan dosyayı indirin ve alternatif kurulum adımlarını uygulayın.

– Oyununuzda mod, trainer vs. gibi ek programlar varsa kaldırın veya oyununuzu yeniden yükleyin.

-WebClient hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

C:\Kullanıcılar\Kullanıcı Adı\AppData\Local\Temp klasöründeki dosyalar klasörünü ve dosyalar1.0.zip dosyasını silin. C:\Kullanıcılar\Kullanıcı Adı\AppData\Local\GTATurk.com ile başlayan klasörü silin. Görev Yöneticisi / İşlemler’den GTAVTurk.exe’yi sonlandırmayı unutmayınız!

(Klasörlerin gözükmesi için gizli klasörleri açmanız gerekiyor.)

-GTA Online durumu nedir?

GTA Online’a modlarla girince banlanma ihtimali olduğundan dolayı Online’a girmeden önce programdaki Kaldır butonuna basarak yamayı kaldırmanız gerekmektedir (kaldırma işlemi anında gerçekleşiyor). Banlanma konusunda kesin bilgiler alındığı zaman GTA Online çevirisi yapılıp güncelleme şeklinde yayınlanacaktır.

-Programın açılmaması durumu ve diğer hatalar için ne yapmalıyım?

C:\Kullanıcılar\Kullanıcı Adı\AppData\Local\GTATurk.com ile başlayan klasörü silin. Görev Yöneticisi / İşlemler’den GTAVTurk.exe’yi sonlandırmayı unutmayınız!

Yazan: Cihan Uysal

Cihan Uysal şimdiye kadar 160 yazı yazdı..

Patr10.net kurucusu ve admini.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir