Kapat
Genel 435 0

AdVoly Reklam Kazançları

Arkadaşlar bu konuyu okuduğunuza göre sizinde bir web siteniz var ve intenetten para kazanmak istiyorsunuz. Tahminimce Google AdSense’ye başvuru yaptınız ve kabul edilmedi.

Bunun birçok nedeni olabilir. Bununla ilgili AdSense Onaylatma Yöntemleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bende sizin gibi Adsense başvurum onaylanmadığı için AdVoly başvurusu yaptım. AdVoly Google Adx ile ortak iş yaptığı için Google Reklamları yayınlanır. Başvuru aşaması gayet kolaydır. Başvuruyu yaptıktan sonra siteniz Google tarafından incelenir ve onaylanır. Kötü amaçlı bir site değilse genellikle onaylanır. Benim ilk başvurumda onaylandığı için hangi durumlarda onaylanmayacağını bilemiyorum. AdVoly Başvuru’dan sonra 2-3 gün içerisinde olumlu yada olumsuz yanıt alırsınız.

Gelelim AdVoly Kazançları na; gösterim başına gördüğüm diğer reklam firmalarına göre en fazla kazandıran Reklam Firmasıdır AdVoly. Tıklamalar saymazsak 1000 gösterime ortalama 70-80 kuruş veriyor. Tıklamalara fazla para vermiyor. Adsense kullanmak nasip olmadığı için karşılaştırma yapamayacağım.

Örnek vermek gerekirse; benim Patr10.net sitem günlük ortalama 4.000 reklam gösterimi yapıyor ve 15-20 tık alıyor. Buda günlük ortalama 4-5 TL gelir demek oluyor. Bazı forumlarda, AdVoly nin Adsense’ye göre reklam gösterim başına daha fazla kazandırdığını söyleyenleri gördüm. Hatta diyolardı ki; sayfa görüntülenmeniz fazla, reklam tıklamanız az ise AdVoly reklamları yayınlayın. Reklam tıklamanız fazla ise Adsense yayınlayın. AdVoly‘nin alt ödeme tutarı da 50 TL’dir.

Ben AdVoly‘e henüz yeni başladığımdan ödeme almadım. Ödeme alanlar varmış ve henüz AdVoly hakkında şikayet duymadım.

Sorularınız varsa yorum yaparak iletebilirsiniz.

Yazan: Cihan Uysal

Cihan Uysal şimdiye kadar 160 yazı yazdı..

Patr10.net kurucusu ve admini.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir